All Products
-
Flexo Folder Gluer
-
Automatic Folder Gluer
-
Box Folder Gluer Machine
-
Flexo Printer Slotter
-
Flexo Printing Slotting Machine
-
Carton Making Machine
-
Corrugated Box Printing Machine
-
Corrugated Box Die Cutting Machine
-
Semi Automatic Box Stitching Machine
-
Automatic Strapping Machine
-
Flute Laminator Machine
-
Cardboard Production Line
-
Jordan CustomerThe machine not have any big shutdown since so many years, it's very stable and cost save. -
Thailand CustomerThe machine running very well till now, and service is good, we would like to work with them again, thank you!!! -
Malaysia CustomerWithin last 2.5 years, we bought 3 machine from Toprint, they deserved our trust and we would like to work with them for long terms.
Contact Person :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
Keywords [ flexo folder gluer machine ] match 82 Products.
150kw Automatic Folding Gluing Machine Flexo Printing Equipment For Corrugated Carton Box
| Name: | Flexo Folder Gluer For Carton Box Making |
|---|---|
| Application:: | Making Corrugated Carton Boxes |
| Function: | Feeding, Printing, Slotting, Folding, Gluing |
150kw Automatic Folding Gluing Machine , Flexo Printing Machine For Corrugated Carton Box
| Name: | Flexo Folder Gluer For Carton Box Making |
|---|---|
| Application:: | Making Corrugated Carton Boxes |
| Function: | Feeding, Printing, Slotting, Folding, Gluing |
300 sheets/min Corrugated Box Die Cutting Machine RDC Flex Rotary Die Cutter
| Voltage: | 380V/220V 50HZ, Or Customization |
|---|---|
| Weight: | Slotting Unit Weight Is More Than 10000KGS |
| Name: | Fullly Line For Carton Box Making, Flexo Folder Gluer, Corrugated Box Die Cutting Machine |
Servo Control Automatic Corrugated Carton Box Making Machine Labor Saving
| Name: | Servo Control High Folding Accuracy Cardboard Carton Box Making Machine Flexo Folder Gluer Automatic Strapping Machine |
|---|---|
| Type: | For Make Corrugated Cartons |
| Voltage: | 380V 50HZ Or Custom |
Full Automatic Corrugated Carton Box Gluing Machine 150m/min 20.8kw
| Name: | Carton Box Gluing Machine Folder Gluer Machine |
|---|---|
| Automatic Type: | Full Automatic |
| Driven Type: | Electric, Pneumatic, Hydraulic, Mechanical |
Full Computerized Control Automatic Carton Folding Gluing Machine Case Maker 200 Sheet/Min
| Name: | Carton Box Making Machines, Flexo Printer Slotter, Auto Folder Gluer, Automatic Strapping Machine |
|---|---|
| Type: | For Make Corrugated Cartons |
| Automatic Type: | Full Automatic, High Speed |
Stable Carton Making Machine Corrugated Cardboard Box Manufacturing Machine Fully Automatic
| Name: | Carton Box Making Machines, Flexo Printer Slotter, Auto Folder Gluer, Automatic Strapping Machine |
|---|---|
| Type: | Offline For Make Corrugated Cartons |
| Automatic Type: | Full Automatic, High Speed |
Corrugated Cardboard Box Manufacturing Machine Full Automatic Color Custom
| Name: | Carton Box Making Machines, Flexo Printer Slotter, Auto Folder Gluer, Automatic Strapping Machine |
|---|---|
| Type: | Offline For Make Corrugated Cartons |
| Automatic Type: | Full Automatic, High Speed |
Durable Corrugated Cardboard Box Making Machine Servo Control Register
| Features: | Stable And Durable |
|---|---|
| Name: | Servo Control Register Corrugated Carton Box Making Machine,Paperboard Flexo Printing Slotting Machine |
| Voltage: | 380V 50HZ Or Custom |
Servo Control Flexo Printer Slotter Die Cutter Fully Automatic Corrugated Box Making Machine
| Name: | Servo Control High Speed Flexo Printing Slotting Die-cutting Machine |
|---|---|
| Application: | For All Kind Of Carton Boxes Making |
| Automatic Type: | Full-Automatic |

