All Products
-
Flexo Folder Gluer
-
Automatic Folder Gluer
-
Box Folder Gluer Machine
-
Flexo Printer Slotter
-
Flexo Printing Slotting Machine
-
Carton Making Machine
-
Corrugated Box Printing Machine
-
Corrugated Box Die Cutting Machine
-
Semi Automatic Box Stitching Machine
-
Automatic Strapping Machine
-
Flute Laminator Machine
-
Cardboard Production Line
-
Jordan CustomerThe machine not have any big shutdown since so many years, it's very stable and cost save. -
Thailand CustomerThe machine running very well till now, and service is good, we would like to work with them again, thank you!!! -
Malaysia CustomerWithin last 2.5 years, we bought 3 machine from Toprint, they deserved our trust and we would like to work with them for long terms.
Contact Person :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
Keywords [ flexo printer slotter machine ] match 87 Products.
220V 380V Corrugated Die Cutting Machine For Corrugated Boxes
| Name: | Hot Sale Flexo Printing Slotting Die Cutting Machine |
|---|---|
| Service: | Video Technical Support, Online Support, All Necessary Documents,Quickly Wear-out Parts Supply And Etc.. |
| Key Selling Point: | Stable And Durable,Efficiency |
Starpack Corrugated Box Manufacturing Machine Servo Control 1 Years Warranty
| Name: | Corrugated Carton Making Machine |
|---|---|
| Type: | For Make Corrugated Cartons |
| Voltage: | 380V 50HZ Or Custom |
PLC Control Flexo Printing Slotting Die Cutting Machine Full Automatic
| Usage: | Carton Box Making Machine |
|---|---|
| Functions: | Feeding, Printing, Cutting, Folding, Gluing |
| Type: | One-time Pass Machine |
CE Servo Control High Speed Corrugated Folder Gluer Carton Box Making Machine
| Frame: | Thickness 60-70mm |
|---|---|
| Electric Parts: | International First Brands Like Siemens, Danfoss |
| Speed: | 300sheets/min |
150kw Automatic Folding Gluing Machine Flexo Printing Equipment For Corrugated Carton Box
| Name: | Flexo Folder Gluer For Carton Box Making |
|---|---|
| Application:: | Making Corrugated Carton Boxes |
| Function: | Feeding, Printing, Slotting, Folding, Gluing |
150kw Automatic Folding Gluing Machine , Flexo Printing Machine For Corrugated Carton Box
| Name: | Flexo Folder Gluer For Carton Box Making |
|---|---|
| Application:: | Making Corrugated Carton Boxes |
| Function: | Feeding, Printing, Slotting, Folding, Gluing |
1200x2400mm Computerized Corrugated Folder Gluer Machine Full Automatic
| Applications: | Corrugated Carton Box Printing And Folding |
|---|---|
| Max. Size: | 1200x2400mm |
| Speed: | Design Speed 300sheets/min |
Open / Close Type Box Folder Gluer Machine Fully Computerized Control
| Computerized Control: | Yes, Industrial Computerized Control With Touch Screen |
|---|---|
| Key Words: | Automatic Carton Box Making Machine |
| Highlight: | Fully Computerized Control, Fast Change Orders |
60mm Box Folder Gluer Machine Fully Computerized Control folding gluing 300Sheet/min
| Computerized Control: | Yes, Industrial Computerized Control With Touch Screen |
|---|---|
| Key Words: | Automatic Carton Box Making Machine |
| Highlight: | Fully Computerized Control, Fast Change Orders |
3 Ply 5 Ply 7 Ply Corrugated Box Making Machine 300 Sheets/Min With Touch Screen
| Printing Color: | Multi Colors |
|---|---|
| Max. Production Speed: | 300sheets/min |
| Touch Screen Control: | Yes |

