All Products
-
Flexo Folder Gluer
-
Automatic Folder Gluer
-
Box Folder Gluer Machine
-
Flexo Printer Slotter
-
Flexo Printing Slotting Machine
-
Carton Making Machine
-
Corrugated Box Printing Machine
-
Corrugated Box Die Cutting Machine
-
Semi Automatic Box Stitching Machine
-
Automatic Strapping Machine
-
Flute Laminator Machine
-
Cardboard Production Line
-
Jordan CustomerThe machine not have any big shutdown since so many years, it's very stable and cost save. -
Thailand CustomerThe machine running very well till now, and service is good, we would like to work with them again, thank you!!! -
Malaysia CustomerWithin last 2.5 years, we bought 3 machine from Toprint, they deserved our trust and we would like to work with them for long terms.
Contact Person :
Ms. Aimee Liu
Whatsapp :
+8613570901156
Keywords [ 900x2000mm paper carton box making machine ] match 7 Products.
Min Flexo Folder Gluer 380V 900x2000mm Paper Carton Box Making Machine
| Size: | 900x2000mm |
|---|---|
| Application: | Carton Box Packaging Industry |
| Material: | Cardboard |
380V Fully Automatic Carton Box Making Machine 60mm Pizza Box Making Machine
| Name: | Full Automatic High Speed Cartn Box Making Machine |
|---|---|
| Application: | For All Kind Of Carton Boxes Making |
| Automatic Type: | Full-Automatic |
Fully Automatic Carton Box Making Machine , 380V 60mm Pizza Box Making Machine
| Name: | Full Automatic High Speed Cartn Box Making Machine |
|---|---|
| Application: | For All Kind Of Carton Boxes Making |
| Automatic Type: | Full-Automatic |
Toprint Flexo Folder Gluer 150kw Corrugated Carton Box Making Machine
| Name: | Fully Automatic Carton Folder Gluer Machine |
|---|---|
| Automatic Grade: | Full Automatic With Industrial Computer Control |
| Weight: | 48-55tons |
1200x2400mm Computerized Corrugated Folder Gluer Machine Full Automatic
| Applications: | Corrugated Carton Box Printing And Folding |
|---|---|
| Max. Size: | 1200x2400mm |
| Speed: | Design Speed 300sheets/min |
Corrugated Carton Box Folder Gluer Machine 60mm 70mm 300 Sheets/Min
| Body Thickness: | 60-70mm Depends On Model |
|---|---|
| Speed: | Design Speed 300sheets/min |
| Electric Brand: | All International First-class Brand |
Full Automatic Flexo Folder Gluer Machine Trimming Corner Cutting Counting Ejecting
| Name: | Flexo Folder Gluer Manufacturers |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ Or Custom |
| After-sales Service Provided: | Dispatch Engineer Available, Online Support, Video Technical Support |
1

